Το Σάββατο 21 Μαΐου 2022 ο συγγραφέας Θεοφάνης Λ. Παναγιωτόπουλος επισκέφθηκε το βιβλιοπωλείο των Εκδόσεων Οδός Πανός και υπέγραψε σε ομότεχνους, φίλους και αναγνώστες αντίτυπα των βιβλίων του. Γιορτάζοντας με τους υπεύθυνους και το κοινό, την 4η έδκοση της νουβέλας: Η Σιωπή Της Περσεφόνης, την 3η έκοση της ποιητικής συλλογής: Μπλακ Νόμπελ και το πιο πρόσφατο εκδοθέν βιβλίο του με τίτλο: Ο Χείμαρρος Των Κέδρων – ποιητική συλλογή.
Φωτό: Γιώργος Χρονάς, Εκδότης & Ποιητής, Γιώργος Ευσταθίου Ποιητής, Στιχουργός &Ραδιοφωνικός Παραγωγός, Θεοφάνης Λ. Παναγιωτόπουλος, Συγγραφέας & Ραδιοφωνικός Παραγωγός
Επιμέλεια:Έλενα Κανέλλου