Νωρίς το πρωί έπεσε μεγάλος όγκος χιονιού στο οδόστρωμα ,2 χλμ περίπου από την έξοδο του τούνελ προς το χωριό Αγία Τριάδα με αποτέλεσμα να διακοπεί η κυκλοφορία των αυτοκινήτων. Στο σημείο επιχειρούν για τον καθαρισμό και άνοιγμα του δρόμου μηχανήματα της Περιφέρειας Στερεάς Ελλάδας.
![](https://975fm.b-cdn.net/wp-content/uploads/2024/07/Photoroom-20240719_191902-300x248.png)
Πρέπει να απολογηθείτε κ.Δήμαρχε.
Φάνηκαν ήδη τα πρώτα δείγματα γραφής και οι προτιμήσεις του νέου Δημάρχου. Έπειτα απο 35 χρόνια αδειάληπτης ενημέρωσης και ψυχαγωγίας στο Δήμο Καρπενησίου το Ράδιο