Υποδεχθήκαμε με μεγάλη χαρά στο Δημαρχείο τον Σύλλογο Ποντίων Ν.Ιωνίας “Σινώπη” που επισκέφθηκαν την πόλη μας στο πλαίσιο των Μποτσαρείων 2018,ευχαρίστησαν τον Δήμαρχο για τη φιλοξενία και του απένειμαν τιμητική πλακέτα.Εμείς τους ευχαριστήσαμε για την παρουσία τους στις εκδηλώσεις μας και ανανεώσαμε το ραντεβού μας για του χρόνου.
![](https://975fm.b-cdn.net/wp-content/uploads/2024/07/Photoroom-20240719_191902-300x248.png)
Πρέπει να απολογηθείτε κ.Δήμαρχε.
Φάνηκαν ήδη τα πρώτα δείγματα γραφής και οι προτιμήσεις του νέου Δημάρχου. Έπειτα απο 35 χρόνια αδειάληπτης ενημέρωσης και ψυχαγωγίας στο Δήμο Καρπενησίου το Ράδιο