H ΕΚΕΠΠΠΑΔΗΚ σε συνεργασία με τον Δήμο Καρπενησίου εκμεταλλευόμενοι την αναστολή λειτουργίας του ΚΔΑΠ λόγω των περιοριστικών μέτρων κατά του Covid 19, προχώρησε σε εργασίες συντήρησης και καλλωπισμού των χώρων της δομής. Μεταξύ άλλων οι εργασίες περιελάμβαναν ελαιοχρωματισμό όλων των εσωτερικών χώρων της δομής έτσι ώστε όλα τα παιδιά να βρουν έναν χώρο δημιουργικής απασχόλησης όμορφο, ανακαινισμένο, πιο χαρούμενο και φωτεινό μόλις επιστρέψουν.
Eπιμέλεια:Έλενα Κανέλλου