Ο Δήμος Καρπενησίου και η ΕΚΕΠΠΠΑΔΗΚ ευχαριστούν θερμά την Κοιν.Σ.Επ. «Ευρύτη» για την πολύτιμη συμβολή της στην προστασία της υγείας του προσωπικού του Προγράμματος «Βοήθεια στο Σπίτι» όσο και των ωφελουμένων του προγράμματος με τη δωρεά υγειονομικού υλικού ( μάσκες, γάντια, αντισηπτικά).
![](https://975fm.b-cdn.net/wp-content/uploads/2024/07/Photoroom-20240719_191902-300x248.png)
Πρέπει να απολογηθείτε κ.Δήμαρχε.
Φάνηκαν ήδη τα πρώτα δείγματα γραφής και οι προτιμήσεις του νέου Δημάρχου. Έπειτα απο 35 χρόνια αδειάληπτης ενημέρωσης και ψυχαγωγίας στο Δήμο Καρπενησίου το Ράδιο