Με μεγάλη χαρά και υπερηφάνεια βράβευσε σήμερα στο γραφείο του ο Αντιπεριφερειάρχης Π.Ε Ευρυτανίας κ. Άρης Τασιός τους αθλητές και εθνικούς προπονητές του Α. Σ. Ευρυτανίας για τις διακρίσεις τους στο European Kickboxing Championship 2021 που διεξήχθη στην Budva Montenegro του Μαυροβουνίου.
Τους ευχόμαστε καλή συνέχεια στις προσπάθειες τους!
Επιμέλεια: Έλενα Κανέλλου
Φωτό – βίντεο: Πάνος Καραγιάννης