Ένας διαφορετικός αγώνας μπάσκετ ανάμεσα σε καθηγητές και μαθητές πραγματοποιήθηκε το Σάββατο 19 Μαΐου» που είχε ως σκοπό την ενίσχυση των συλλόγων “Φλόγα” και “Αγώνα Ζωής”. Παιδιά από τις μπασκετικές ακαδημίες “Άτλαντας” και “ΠΑΚ” έπαιξαν με τους καθηγητές τους σε ένα πολύ όμορφο Αγώνα Μπάσκετ. Ανεξαρτήτως αποτελέσματος, νικήτες της βραδιάς στέφθηκαν οι δύο σύλλογοι! Συγχαρητήρια στους διοργανωτές και σε όσους συμμετείχαν στον αγώνα !
Πρέπει να απολογηθείτε κ.Δήμαρχε.
Φάνηκαν ήδη τα πρώτα δείγματα γραφής και οι προτιμήσεις του νέου Δημάρχου. Έπειτα απο 35 χρόνια αδειάληπτης ενημέρωσης και ψυχαγωγίας στο Δήμο Καρπενησίου το Ράδιο