Την Κυριακή 27 Μαΐου 2018 και ώρα 19:00 διασκεδάζουμε σε ένα διαφορετικό πάρτι για μικρούς και μεγάλους, ντόπιους και επισκέπτες στο γραφικό Μεγάλο Χωριό με πολλή μουσική και έντονους ρυθμούς που θα μας ξεσηκώσουν. Σας περιμένουμε όλους!
![](https://975fm.b-cdn.net/wp-content/uploads/2024/07/Photoroom-20240719_191902-300x248.png)
Πρέπει να απολογηθείτε κ.Δήμαρχε.
Φάνηκαν ήδη τα πρώτα δείγματα γραφής και οι προτιμήσεις του νέου Δημάρχου. Έπειτα απο 35 χρόνια αδειάληπτης ενημέρωσης και ψυχαγωγίας στο Δήμο Καρπενησίου το Ράδιο