Η φωτιά ξέσπασε τα ξημερώματα στις 02:30 στον εξωτερικό χώρο μιας καλύβας όπου υπήρχαν στιβαγμένα ξύλα πλαστικά δοχεία και κοπριά.Χάρη στην άμεση και γρήγορη επέμβαση της Πυροσβεστικής αποφεύχθηκε η μετάδοση της πυρκαγιάς στους διπλανούς χώρους οπου υπήρχαν και στάβλοι με ζώα.Στην κατάσβεση συμμετείχαν δύο οχήματα με 5 ανδρες.Προανάκριση διενεργείται για την εξακρίβωση της αιτίας .
Επιμέλεια:Έλενα Κανέλλου