Την Κυριακή 9 Μαϊου γιορτάζουμε την μητέρα…
Ο Σύλλογος Γυναικών Ευρυτανίας σας καλεί στον όμορφο προαύλιο χώρο του στα γραφεία του Συλλόγου (εργατικές κατοικίες 2) ώρα 11πμ για καφέ γλυκό ευχές και πολλές εκπλήξεις…
θα τηρηθούν οι αποστάσεις ασφαλείας.
Η Πρόεδρος του Συλλόγου κυρία Πετροπούλου Ιουλια εύχεται Χρόνια πολλά σε όλες τις μάνες του κόσμου….Στις μάνες που συνεχίζουν και στηρίζουν τα 3 ύψιστα αγαθα….ΕΙΡΗΝΗ στην καρδιά, ΑΡΜΟΝΙΑ στην οικογένεια και ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ στην ψυχή.
![](https://975fm.b-cdn.net/wp-content/uploads/2021/05/20210508_120932.jpg)
Επιμέλεια:Έλενα Κανέλλου