Με επιτυχία ολοκληρώθηκε το 1o Sterea Run – Karpenisi Night Run.
Περισσότεροι από 400 συμμετέχοντες όλων των ηλικιών, από όλη την χώρα, και παρουσία σπουδαίων αθλητών , πραγματοποιηθηκε στο Καρπενήσι μια μοναδική αθλητική γιορτή.
“Πολλά συγχαρητήρια σε όλους τους νικητές που διακρίθηκαν,ιδιαίτερα στους δικούς μας Ευρυτάνες δρομείς που μας κάνουν πάντα υπερήφανους με τις διακρίσεις τους, αλλά και σε όλους τους δρομείς για την προσπάθεια! Πολλά συγχαρητήρια στην Περιφέρεια Στερεάς Ελλάδας και σε όλους τους φορείς που συνέδραμαν για την πραγματοποίηση του Karpenisi Night Run! Πολλά μπράβο σε όλους τους εθελοντές που βοήθησαν για την αρτιότερη διεξαγωγή του αγώνα!” ανέφερε ο Δήμαρχος Καρπενησίου κ.Νίκος Σουλιώτης.
Επιμέλεια: Έλενα Κανέλλου