Το πρώτο κουδούνι χτύπησε σήμερα σε όλα τα σχολεία της Ευρυτανιάς, χωρίς ιδιαίτερα προβλήματα.
Καλή σχολική χρονιά !!!
Επιμέλεια:Έλενα Κανέλλου
Το πρώτο κουδούνι χτύπησε σήμερα σε όλα τα σχολεία της Ευρυτανιάς, χωρίς ιδιαίτερα προβλήματα.
Καλή σχολική χρονιά !!!
Επιμέλεια:Έλενα Κανέλλου
Φάνηκαν ήδη τα πρώτα δείγματα γραφής και οι προτιμήσεις του νέου Δημάρχου. Έπειτα απο 35 χρόνια αδειάληπτης ενημέρωσης και ψυχαγωγίας στο Δήμο Καρπενησίου το Ράδιο
ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ Το Διοικητικό Συμβούλιο του Πανελλήνιου Ιατρικού Συλλόγου, μετά τη συνάντηση του προεδρείου του την Τρίτη 16 Ιουλίου με την ηγεσία του Υπουργείου Υγείας,
Ο ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ ΦΑΝΗΣ ΣΠΑΝΟΣ ΥΠΕΓΡΑΨΕ ΤΗΝ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ Χρηματοδότηση 792.000 ευρώ για την 3ετη λειτουργία Κέντρων Διημέρευσης – Ημερήσιας Φροντίδας για Άτομα με Αναπηρίες