Το πρωί της Δευτέρας 15/11 σημειώθηκε τροχαίο ατύχημα στο κέντρο της πόλης και συγκεκριμένα στο δημοτικό πάρκινγκ στο πρωην ΚΤΕΛ ,όταν ο οδηγός του ΙΧ αυτοκινήτου έχασε τον έλεγχο και “καρφώθηκε” στα προστατευτικά κάγκελα του πάρκινγκ. Όπως φαίνεται και στις παρακάτω φωτογραφίες προκλήθηκαν μόνο υλικές ζημιές ,ωστόσω η ευτυχής συγκυρία ήταν οτι εκείνη την ώρα δεν περνούσε κάποιος πεζός στο πεζοδρόμιο και έτσι δεν σημειώθηκε κάποιος τραυματισμός.
Επιμέλεια: Έλενα Κανέλλου
Φωτό: Πάνος Καραγιάννης