Παραιτήθηκε από τη θέση του αντιδημάρχου τοπικής οικονομίας, δημοτικής αστυνομίας, αθλητισμού και ηλεκτρονικής διακυβέρνησης ο κ.Ταξιάρχης Κουτρομάνος όπως πρώτοι αποκαλύψαμε χθές. Επαγγελματικοί λόγοι όπως αναφέρει χαρακτηριστικά στην αίτηση στάθηκαν αφορμή να παραδώσει τη θέση του η οποία αναμένεται να καλυφθεί σύντομα.
Ο ίδιος όμως θα παραμείνει ενεργός και μάχιμος δημοτικός σύμβουλος με την ίδια ομάδα και θα αγωνίζεται και απο αυτή τη θέση για το καλό του τόπου μας.
Η αίτηση παραίτησης :