Το Σάββατο 21 Σεπτεμβρίου 2019 ο Δήμαρχος Καρπενησίου συμμετείχε στη σύσκεψη της Περιφερειακής Ένωσης Δήμων Στερεάς Ελλάδας, στην οποία παρευρέθηκαν και οι νέοι δήμαρχοι της Περιφέρειας Στερεάς Ελλάδας, με τους οποίους είχε τη δυνατότητα να ανταλλάξει απόψεις για τα δεδομένα που υπάρχουν στην αυτοδιοίκηση με την εφαρμογή του Κλεισθένη.
![](https://975fm.b-cdn.net/wp-content/uploads/2024/07/Photoroom-20240719_191902-300x248.png)
Πρέπει να απολογηθείτε κ.Δήμαρχε.
Φάνηκαν ήδη τα πρώτα δείγματα γραφής και οι προτιμήσεις του νέου Δημάρχου. Έπειτα απο 35 χρόνια αδειάληπτης ενημέρωσης και ψυχαγωγίας στο Δήμο Καρπενησίου το Ράδιο