Σας ενημερώνουμε ότι ο Δήμος Αγράφων διοργανώνει την καθιερωμένη πλέον Γιορτή αναβίωσης Παραδοσιακού Τρόπου Ζωής στο Ραπτόπουλο και σας καλεί να βρεθείτε την Κυριακή 12 Αυγούστου 2018 και ώρα 21:30, στην κεντρική πλατεία Ραπτοπούλου σε ένα παραδοσιακό γλέντι όπου θα προσφερθούν τοπικά – παραδοσιακά εδέσματα από τον Δήμο Αγράφων και θα γίνει αναπαράσταση του Σαρακατσάνικου Γάμου.
![](https://975fm.b-cdn.net/wp-content/uploads/2024/07/Photoroom-20240719_191902-300x248.png)
Πρέπει να απολογηθείτε κ.Δήμαρχε.
Φάνηκαν ήδη τα πρώτα δείγματα γραφής και οι προτιμήσεις του νέου Δημάρχου. Έπειτα απο 35 χρόνια αδειάληπτης ενημέρωσης και ψυχαγωγίας στο Δήμο Καρπενησίου το Ράδιο