Στην καρδιά της Αθήνας η Στερεά Ελλάδα.Για 3η χρονιά το διήμερο αυτό Φεστιβάλ έλαβε χώρα στην αίθουσα πολλαπλών χρήσεων εντός του Μετρό Συντάγματος . Για το φεστιβάλ τουρισμού και γαστρονομίας συμμετείχαν παραγωγοί έμποροι επιχειρηματίες της Στερεάς.
![](https://975fm.b-cdn.net/wp-content/uploads/2024/07/Photoroom-20240719_191902-300x248.png)
Πρέπει να απολογηθείτε κ.Δήμαρχε.
Φάνηκαν ήδη τα πρώτα δείγματα γραφής και οι προτιμήσεις του νέου Δημάρχου. Έπειτα απο 35 χρόνια αδειάληπτης ενημέρωσης και ψυχαγωγίας στο Δήμο Καρπενησίου το Ράδιο