Ο Δήμος Καρπενησίου λαμβάνοντας υπόψιν την πρόβλεψη για πολύ χαμηλές θερμοκρασίες κατά τις πρωινές ώρες σε συνδυασμό με το μέτρο προστασίας κατά του Covid 19 « Ανοιχτά παράθυρα στις σχολικές αίθουσες» ανακοινώνει πώς όλα τα σχολεία Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης του Δήμου Καρπενησίου θα παραμείνουν κλειστά την Τετάρτη 17 Φεβρουαρίου 2021. Η εκπαιδευτική διαδικασία θα πραγματοποιηθεί μέσω της τηλε-εκπαίδευσης.
Οι Παιδικοί – Βρεφονηπιακοί Σταθμοί θα λειτουργήσουν κανονικά.
![](https://975fm.b-cdn.net/wp-content/uploads/2024/07/Photoroom-20240719_191902-300x248.png)
Πρέπει να απολογηθείτε κ.Δήμαρχε.
Φάνηκαν ήδη τα πρώτα δείγματα γραφής και οι προτιμήσεις του νέου Δημάρχου. Έπειτα απο 35 χρόνια αδειάληπτης ενημέρωσης και ψυχαγωγίας στο Δήμο Καρπενησίου το Ράδιο