Μια μοναδική βραδιά χάρισε στο κοινό του καρπενήσιου η αγαπημένη ερμηνεύτρια Γιώτα Νέγκα. Στην κατάμεστη αίθουσα του συνεδριακού κέντρου μας ταξίδεψε με την αυθεντική της ερμηνευτική δεινότητα μέσα απο δικά της τραγούδια αλλά και αντρών καλλιτεχνών.
ΧΟΡΗΓΟΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΡΑΔΙΟ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ 97,5 FM
![](https://975fm.b-cdn.net/wp-content/uploads/2024/07/Photoroom-20240719_191902-300x248.png)
Πρέπει να απολογηθείτε κ.Δήμαρχε.
Φάνηκαν ήδη τα πρώτα δείγματα γραφής και οι προτιμήσεις του νέου Δημάρχου. Έπειτα απο 35 χρόνια αδειάληπτης ενημέρωσης και ψυχαγωγίας στο Δήμο Καρπενησίου το Ράδιο