Ο Πρόεδρος και τα μέλη του Συλλόγου Ασπροπυργιωτών «Ο Άγιος Γεώργιος» επισκέφθηκαν τον Δήμαρχο Καρπενησίου κ. Σουλιώτη και αντάλλαξαν απόψεις για τα έργα στο χωριό Ασπρόπυργος, για την αξιοποίηση του κτιρίου, για θέματα καθημερινότητας του χωριού αλλά και για τις εκδηλώσεις του συλλόγου, που έχουν προγραμματιστεί να γίνουν τον Αύγουστο.
Πρέπει να απολογηθείτε κ.Δήμαρχε.
Φάνηκαν ήδη τα πρώτα δείγματα γραφής και οι προτιμήσεις του νέου Δημάρχου. Έπειτα απο 35 χρόνια αδειάληπτης ενημέρωσης και ψυχαγωγίας στο Δήμο Καρπενησίου το Ράδιο