Ολοκληρώθηκαν οι λαϊκές συνελεύσεις στις έδρες των Δημοτικών Ενοτήτων του Δήμου Καρπενησίου (Προυσό, Μεγάλο Χωριό, Κρίκελλο, Φουρνά, Αγία Τριάδα) που γινόταν με πρωτοβουλία της Περιφέρειας. Στις συνελεύσεις συμμετείχε και ο Δήμαρχος κ.Σουλιώτης, ο οποίος έκανε απολογισμό των έργων που ολοκληρώθηκαν, μίλησε για τον προγραμματισμό των νέων έργων, συζήτησε με τους δημότες για προβλήματα της καθημερινότητας και την αντιμετώπιση τους και τόνισε την άψογη συνεργασία μεταξύ Δήμου και Περιφέρειας. Το Σαββατοκύριακο πραγματοποιήθηκαν συνελεύσεις στο Καλεσμένο, στη Μυρίκη, στην Άμπλιανη και στους Στάβλους. Οι λαϊκές συνελεύσεις συνεχίζονται και στα υπόλοιπα χωριά του Δήμου Καρπενησίου.
![](https://975fm.b-cdn.net/wp-content/uploads/2024/07/Photoroom-20240719_191902-300x248.png)
Πρέπει να απολογηθείτε κ.Δήμαρχε.
Φάνηκαν ήδη τα πρώτα δείγματα γραφής και οι προτιμήσεις του νέου Δημάρχου. Έπειτα απο 35 χρόνια αδειάληπτης ενημέρωσης και ψυχαγωγίας στο Δήμο Καρπενησίου το Ράδιο