Πολλά συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά για τη συμμετοχή τους στο Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Kickboxing που πραγματοποιήθηκε στο Jesolo της Ιταλίας. Πολλά συγχαρητήρια στη Σεμέλη Ζαρμακούπη για την κατάκτηση του ασημένιου μετάλλιου. Για ακόμα μια φορά μας έκανε υπερήφανους. Εμείς της ευχόμαστε να είναι πάντα ψηλά!
![](https://975fm.b-cdn.net/wp-content/uploads/2024/07/Photoroom-20240719_191902-300x248.png)
Πρέπει να απολογηθείτε κ.Δήμαρχε.
Φάνηκαν ήδη τα πρώτα δείγματα γραφής και οι προτιμήσεις του νέου Δημάρχου. Έπειτα απο 35 χρόνια αδειάληπτης ενημέρωσης και ψυχαγωγίας στο Δήμο Καρπενησίου το Ράδιο