Το μεγάλο εργοτάξιο του Δήμου επισκέφτηκε την περασμένη Πέμπτη και Παρασκευή ο Δήμαρχος και η Τεχνική Υπηρεσία του Δήμου Καρπενησίου. Από τα Βελωτά μέχρι τη Βράχα, τον Κλειτσό και τη Φουρνά τα έργα προχωρούν με γοργούς ρυθμούς δίνοντας λύση σε πάγια προβλήματα αποχετεύσεων αλλά και προοπτική τουριστικής ανάπτυξης με την ολοκλήρωση του Κέντρου Σύγχρονης Δημοκρατικής Ιστορίας και του Κειμηλιαρχείου Φουρνάς.
![](https://975fm.b-cdn.net/wp-content/uploads/2024/07/Photoroom-20240719_191902-300x248.png)
Πρέπει να απολογηθείτε κ.Δήμαρχε.
Φάνηκαν ήδη τα πρώτα δείγματα γραφής και οι προτιμήσεις του νέου Δημάρχου. Έπειτα απο 35 χρόνια αδειάληπτης ενημέρωσης και ψυχαγωγίας στο Δήμο Καρπενησίου το Ράδιο