Απόψε Σάββατο 14/8 στην πλατεία του Αγίου Γεωργίου, οι μικροί μας φίλοι από κάθε χωριό του δήμου Αγράφων, θα γελάσουν και θα παίξουν με την καρδιά τους …
Σε δήλωση της η Αντιδήμαρχος Αγράφων κα Χρύσα Σουλιώτη ανέφερε: Φουσκωτά, τραμπολίνο, ανιματέρ, ζαχαρωτά και παιδικό γεύμα για όλα τα παιδάκια….προσφορά του κ. Γεωργίου Σουλιώτη του Σπυρίδωνος, ο οποίος δεν μπόρεσε φέτος να επισκεφτεί το χωριό του, αλλά από την Αμερική η σκέψη του και η καρδιά του βρίσκεται κοντά μας, και πάντα παρών σε ότι του ζητήσουμε για το χωριό μας. Σας περιμένουμε όλους, τηρώντας όλα τα υγειονομικά πρωτόκολλα.