Mια ανάσα πριν τις αυτοδιοικητικές εκλογές της 26ης Μαϊου ,οι πολίτες του Δήμου Καρπενησίου θα έχουν την ευκαιρία την Παρασκευή 17/5 στις 09:00 να ακούσουν μέσα από την συχνότητα του Ράδιο Καρπενήσι 97,5 και το διαδύκτιο ,τους 3 υποψήφιους Δημάρχους και επικεφαλής των τριών συνδυασμών που διεκδικούν τον Δήμο Καρπενησίου,να απαντούν σε ερωτήματα και να αναπτύσσουν την επιχειρηματολογία τους σε έναν δημόσιο διάλογο (Debate).
Ακολοθούν τα ονόματα των Υποψηφίων Δημάρχων που θα συμμετέχουν στο debate.
Ο νυν Δήμαρχος και επικεφαλής του συνδυασμού ΔΥΝΑΜΗ ΑΝΑΝΕΩΣΗΣ Nικόλαος Σουλιώτης
Ο επικεφαλής του συνδυασμού ΑΛΛΑΓΗ ΠΟΡΕΙΑΣ 2020 Δημήτριος Λερογιάννης
Ο επικεφαλής του συνδυασμού ΛΑΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ Δημήτριος Γκορόγιας
Την συζύτηση θα συντονίζει η Διευθύντρια του Ράδιο Καρπενήσι κα Έλενα Κανέλλου.
Μείνετε συντονισμένοι!