Το πιο όμορφο, το πιο διασκεδαστικό , το πιο πράσινο ( πάνω από 2.000 φυτά και δέντρα) και ένα από τα πιο σύγχρονα πολυθεματικά πάρκα στην Ελλάδα, έχει μπει στην τελική ευθεία για την ολοκλήρωση του. Αποδεικνύουμε έμπρακτα το ενδιαφέρον μας για το πράσινο και τα δέντρα στην πόλη μας.
![](https://975fm.b-cdn.net/wp-content/uploads/2024/07/Photoroom-20240719_191902-300x248.png)
Πρέπει να απολογηθείτε κ.Δήμαρχε.
Φάνηκαν ήδη τα πρώτα δείγματα γραφής και οι προτιμήσεις του νέου Δημάρχου. Έπειτα απο 35 χρόνια αδειάληπτης ενημέρωσης και ψυχαγωγίας στο Δήμο Καρπενησίου το Ράδιο