Επιτέλους μετά από πολλά χρόνια ένα ολοκαίνουργιο πολυμηχάνημα,τελευταίας τεχνολογίας(Euro 6) στην υπηρεσία των δημοτών! Τις επόμενες ημέρες θα ξεκινήσει και η προμήθεια επιπλέον στόλου και εξοπλισμού στα πλαίσια του προγράμματος Φιλόδημος.
Πρέπει να απολογηθείτε κ.Δήμαρχε.
Φάνηκαν ήδη τα πρώτα δείγματα γραφής και οι προτιμήσεις του νέου Δημάρχου. Έπειτα απο 35 χρόνια αδειάληπτης ενημέρωσης και ψυχαγωγίας στο Δήμο Καρπενησίου το Ράδιο