Σε εξέλιξη η κακοκαιρία ¨Χιόνη¨ και στην Ευρυτανία με ισχυρούς Ανέμους και χιονόπτωση
Αυτή την ώρα 4 μηχανήματα της περιφέρειας και ένα ιδιωτικό μηχάνημα επιχειρούν να κρατήσουν ανοικτό το εθνικό δίκτυο. Απαραίτητη η χρήση αντιολισθητικών αλυσίδων.
Τα σχολεία πρωτοβάμιας και Δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης στον Δήμο Καρπενησίου αύριο Πέμτη 14/2/19 θα ανοίξουν στις 09:00 πμ λόγω των χαμηλών θερμοκρασιών και παγετού.