Στην πόλη μας πραγματοποιήθηκε χθες Παρασκευή 10/1/20 η 1η Συνεδρίαση και η κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας της ΠΕΔ Στερεάς Ελλάδας. Σύσσωμη οι εκπρόσωποι της τοπικής αυτοδιοίκησης της Στερεάς Ελλάδας παρευρέθηκαν στην αίθουσα, όπου σε κλίμα συγκίνησης πραγματοποιήθηκε ο απολογισμός του προηγούμενου Διοικητικού Συμβουλίου της. Ευχάριστη έκπληξη αποτέλεσε η ανακήρυξη του απερχόμενου Προέδρου της ΠΕΔ Λουκά Υπερήφανο ως επίτιμο Πρόεδρο της ΠΕΔ. Ευχόμαστε στον Πρόεδρο της ΠΕΔ Στερεάς Ελλάδας και Δήμαρχο Καρπενησίου Νίκο Σουλιώτη και στο νέο ΔΣ καλή και παραγωγική θητεία στο έργο της αυτοδιοίκησης.