Στην Κυπαρισσία ταξίδεψε η Φιλαρμονική του Δήμου Καρπενησίου όπου συναντήθηκε και συνέπραξε με τη Φιλαρμονική Κυπαρισσίας του Δήμου Τριφυλίας.Τα παιδιά της Φιλαρμονικής μας είχαν την ευκαιρία να συμμετέχουν σε πολιτιστικές εκδηλώσεις του Δήμου Τριφυλίας καθώς και στη Λιτάνευση της εικόνας του Αγίου Παντελεήμονα ανήμερα του εορτασμού του.
![](https://975fm.b-cdn.net/wp-content/uploads/2024/07/Photoroom-20240719_191902-300x248.png)
Πρέπει να απολογηθείτε κ.Δήμαρχε.
Φάνηκαν ήδη τα πρώτα δείγματα γραφής και οι προτιμήσεις του νέου Δημάρχου. Έπειτα απο 35 χρόνια αδειάληπτης ενημέρωσης και ψυχαγωγίας στο Δήμο Καρπενησίου το Ράδιο