Στο Βελούχι για σκι βρέθηκε σήμερα το πρωί ο Κυριάκος Μητσοτάκης.Εκεί τον υποδέχτηκε ο διευθυντής του Χιονοδρομικού Κέντρου Καρπενησίου κ.Κώστας Παπαιωάννου ο οποίος του έκανε και μία σχετική ενημέρωση.Όπως βλέπουμε στην κάμερα του #symvainei_twra ο κ.Μητσοτάκης ο oποίος γνωρίζει πολύ καλό σκι φόρεσε τα πέδιλά του και απόλαυσε με καλή παρέα, συνοδευόμενοι από τους έμπειρους χιονοδρόμους της Velouchi Free Ski Team τους Κωστή Αλαφροπάτη,Νεκτάριο Κολοκύθα και Ηλία Ζαχαράκη, τις πίστες του χιονοδρομικού μας κέντρου.
![](https://975fm.b-cdn.net/wp-content/uploads/2024/07/Photoroom-20240719_191902-300x248.png)
Πρέπει να απολογηθείτε κ.Δήμαρχε.
Φάνηκαν ήδη τα πρώτα δείγματα γραφής και οι προτιμήσεις του νέου Δημάρχου. Έπειτα απο 35 χρόνια αδειάληπτης ενημέρωσης και ψυχαγωγίας στο Δήμο Καρπενησίου το Ράδιο