Η συνεργασία του Δημάρχου Καρπενησίου Νίκου Σουλιώτη με το Δήμαρχο Μακρακώμης Γιώργο Χαντζή ξεκίνησε με την επίσκεψή τους στο ΔΕΔΔΗΕ για τις δυνατότητες των δικτύων που είναι διαθέσιμα σε σχέση με τα πιθανά οικόπεδα για την εγκατάσταση του Φωτοβολταϊκού Πάρκου της Ενεργειακής Κοινότητας Καρπενησίου Μακρακώμης.
![](https://975fm.b-cdn.net/wp-content/uploads/2024/07/Photoroom-20240719_191902-300x248.png)
Πρέπει να απολογηθείτε κ.Δήμαρχε.
Φάνηκαν ήδη τα πρώτα δείγματα γραφής και οι προτιμήσεις του νέου Δημάρχου. Έπειτα απο 35 χρόνια αδειάληπτης ενημέρωσης και ψυχαγωγίας στο Δήμο Καρπενησίου το Ράδιο