Στους αγιασμούς του Πολιτιστικού Συλλόγου Καρπενησίου και των Σχολών Βυζαντινής και Παραδοσιακής Μουσικής της Ιεράς Μητρόπολης Καρπενησίου παρευρέθηκαν ο Δήμαρχος Καρπενησίου κ. Νίκος Σουλιώτης και ο Πρόεδρος του Δημοτικού Συμβουλίου κ. Κλεομένης Λάππας και ευχήθηκαν καλή, δημιουργική και παραγωγική χρονιά με συνέχιση της άψογης συνεργασίας που έχει αναπτυχθεί ανάμεσα στον Δήμο και τους Συλλόγους
![](https://975fm.b-cdn.net/wp-content/uploads/2024/07/Photoroom-20240719_191902-300x248.png)
Πρέπει να απολογηθείτε κ.Δήμαρχε.
Φάνηκαν ήδη τα πρώτα δείγματα γραφής και οι προτιμήσεις του νέου Δημάρχου. Έπειτα απο 35 χρόνια αδειάληπτης ενημέρωσης και ψυχαγωγίας στο Δήμο Καρπενησίου το Ράδιο