Ο Δήμαρχος Καρπενησίου κ. Νίκος Σουλιώτης συγχαίρει θερμά όλα τα παιδιά που πέτυχαν στις πανελλήνιες εξετάσεις. Η σημερινή τους επιτυχία επισφραγίζει τη σκληρή προσπάθεια πολλών ετών και ιδιαίτερα τους κόπους της τελευταίας χρονιάς. Εύχεται ολόψυχα οι νέοι σπουδαστές να ζήσουν το όνειρό τους και να ανταποκριθούν με επιτυχία στο νέο κύκλο σπουδών και τους νέους τους στόχους. Τους εύχεται καλές σπουδές και καλή σταδιοδρομία!
![](https://975fm.b-cdn.net/wp-content/uploads/2024/07/Photoroom-20240719_191902-300x248.png)
Πρέπει να απολογηθείτε κ.Δήμαρχε.
Φάνηκαν ήδη τα πρώτα δείγματα γραφής και οι προτιμήσεις του νέου Δημάρχου. Έπειτα απο 35 χρόνια αδειάληπτης ενημέρωσης και ψυχαγωγίας στο Δήμο Καρπενησίου το Ράδιο