Λαϊκή συνέλευση πραγματοποιήθηκε στην Τ.Κ. Χελιδόνας, κάνοντας μια αποτίμηση του έργου της δημοτικής αρχής για τη χρόνια που πέρασε, ενώ συζητήθηκαν θέματα και προβλήματα καθημερινότητας και τρόποι αντιμετώπισής τους.
![](https://975fm.b-cdn.net/wp-content/uploads/2024/07/Photoroom-20240719_191902-300x248.png)
Πρέπει να απολογηθείτε κ.Δήμαρχε.
Φάνηκαν ήδη τα πρώτα δείγματα γραφής και οι προτιμήσεις του νέου Δημάρχου. Έπειτα απο 35 χρόνια αδειάληπτης ενημέρωσης και ψυχαγωγίας στο Δήμο Καρπενησίου το Ράδιο