Αγαπητές φίλες και αγαπητοί φίλοι ,
Το Νοσοκομείο Σωτηρία που είναι ο φυσικός αποθέτης μας για την Τράπεζα Αίματος π. Δήμου Προυσού, έχει ελάχιστα πλέον αποθέματα καθώς ο κόσμος φοβάται να δώσει αίμα ή να πλησιάσει νοσοκομεία για αιμοδοσία.
Για αύριο το απόγευμα, σε συνεργασία με το νοσοκομείο, έχουμε εξασφαλίσει τις κατάλληλες συνθήκες και διαδικασίες ώστε να γίνει μια ασφαλής αιμοδοσία και σας καλούμε να δώσετε και εσείς εφόσον μπορείτε.
(sms 13033 κωδ. 1 ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΔΝΣΗ ΚΑΤΟΙΚΙΑΣ ΣΑΣ)
![](https://975fm.b-cdn.net/wp-content/uploads/2020/03/90553035_10218399219704672_425463381646901248_n.jpg)
![](https://975fm.b-cdn.net/wp-content/uploads/2020/03/90419763_10218355274166061_6633357481483436032_o.jpg)
Σύλλογος Απανταχού Προυσιωτών