Ο Δήμος Καρπενησίου θα συμμετάσχει στην έκθεση «Pliloxenia 2016» που θα πραγματοποιηθεί στη Θεσσαλονίκη από τις 18 έως τις 20 Νοεμβρίου 2016 στα πλαίσια της τουριστικής προβολής του δήμου μας. Όσες επιχειρήσεις επιθυμούν να αξιοποιήσουν το περίπτερο του Δήμου Καρπενησίου που θα φιλοξενηθεί στο περίπτερο της Περιφέρειας Στερεάς Ελλάδας στη έκθεση, για την τουριστική προβολή της επιχείρησής τους, παρακαλούνται να αποστείλουν έντυπο τουριστικό υλικό και τοπικά παραδοσιακά προϊόντα( δείγματα) στον Δήμο Καρπενησίου μέχρι την Πέμπτη 27 Οκτωβρίου 2016. Για περισσότερες πληροφορίες στο τηλέφωνο: 2237350043.
![](https://975fm.b-cdn.net/wp-content/uploads/2024/07/Photoroom-20240719_191902-300x248.png)
Πρέπει να απολογηθείτε κ.Δήμαρχε.
Φάνηκαν ήδη τα πρώτα δείγματα γραφής και οι προτιμήσεις του νέου Δημάρχου. Έπειτα απο 35 χρόνια αδειάληπτης ενημέρωσης και ψυχαγωγίας στο Δήμο Καρπενησίου το Ράδιο