Προς αποκατάσταση της αλήθειας σε δημοσιεύματα που ανέβαζαν το κόστος για τη μετακίνηση, διαμονή και αποζημίωση αιρετών και υπαλλήλων του δήμου για τη συμμετοχή στη δράση: « Πάμε Καρπενήσι στην Ομόνοια», το συνολικό κόστος εξόδων ανήλθε στο ποσό των 529 €.
![](https://975fm.b-cdn.net/wp-content/uploads/2024/07/Photoroom-20240719_191902-300x248.png)
Πρέπει να απολογηθείτε κ.Δήμαρχε.
Φάνηκαν ήδη τα πρώτα δείγματα γραφής και οι προτιμήσεις του νέου Δημάρχου. Έπειτα απο 35 χρόνια αδειάληπτης ενημέρωσης και ψυχαγωγίας στο Δήμο Καρπενησίου το Ράδιο