Συνάντηση εργασίας με τον Αρχηγό του Πυροσβεστικού Σώματος Αντιστράτηγο Π.Σ. κ. Στέφανο Κολοκούρη και τον Αντιστράτηγο-Υπαρχηγό κ. Ιάκωβο Κλεφτοσπύρο είχε εχθές ο Δήμαρχος Αγράφων κος Καρδαμπίκης. Στη συνάντηση κύριο θέμα συζήτησης ήταν η έναρξη λειτουργίας του μόνιμου Πυροσβεστικού Κλιμακίου του Δήμου Αγράφων η οποία θα πραγματοποιηθεί τις αμέσως επόμενες ημέρες.
![](https://975fm.b-cdn.net/wp-content/uploads/2024/07/Photoroom-20240719_191902-300x248.png)
Πρέπει να απολογηθείτε κ.Δήμαρχε.
Φάνηκαν ήδη τα πρώτα δείγματα γραφής και οι προτιμήσεις του νέου Δημάρχου. Έπειτα απο 35 χρόνια αδειάληπτης ενημέρωσης και ψυχαγωγίας στο Δήμο Καρπενησίου το Ράδιο