Με την Υφυπουργό Τουρισμού, τη δική μας Σοφία Ζαχαράκη, συναντήθηκε ο Δήμαρχος Καρπενησίου Νίκος Σουλιώτης. Τα θέματα που συζήτησαν ήταν οι δυνατότητες ανάπτυξης του ορεινού και εναλλακτικού τουρισμού στην περιοχή μας, η επιμόρφωση των ανθρώπων που ασχολούνται με τον τουρισμό καθώς και η προοπτική και εξέλιξη του τουρισμού σε όλη την Περιφέρεια Στερεάς Ελλάδας μετά την πανδημία.
Eπιμέλεια:Έλενα Κανέλλου