Η κα Λίτσα Πετροπούλου,πρόεδρος του Συλλόγου Γυναικών Ευρυτανίας μιλά στον Θεοφάνη Παναγιωτόπουλο για την 3η γιορτή Χειροποίητου Γλυκού του κουταλιού.
Ακούστε ΕΔΩ:
Η κα Λίτσα Πετροπούλου,πρόεδρος του Συλλόγου Γυναικών Ευρυτανίας μιλά στον Θεοφάνη Παναγιωτόπουλο για την 3η γιορτή Χειροποίητου Γλυκού του κουταλιού.
Ακούστε ΕΔΩ:
Φάνηκαν ήδη τα πρώτα δείγματα γραφής και οι προτιμήσεις του νέου Δημάρχου. Έπειτα απο 35 χρόνια αδειάληπτης ενημέρωσης και ψυχαγωγίας στο Δήμο Καρπενησίου το Ράδιο
ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ Το Διοικητικό Συμβούλιο του Πανελλήνιου Ιατρικού Συλλόγου, μετά τη συνάντηση του προεδρείου του την Τρίτη 16 Ιουλίου με την ηγεσία του Υπουργείου Υγείας,
Ο ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ ΦΑΝΗΣ ΣΠΑΝΟΣ ΥΠΕΓΡΑΨΕ ΤΗΝ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ Χρηματοδότηση 792.000 ευρώ για την 3ετη λειτουργία Κέντρων Διημέρευσης – Ημερήσιας Φροντίδας για Άτομα με Αναπηρίες