Καλεσμένοι στην εκπομπή info97,5 και στον Θεοφάνη Παναγιωτόπουλο η παγκόσμια Πρωταθλήτρια kick boxing Σεμέλη Ζαρμακούπη και ο προπονητής του Αθλητικού Συλλόγου TAE KWO DO Ευρυτανίας Στάυρος Ζαρμακούπης.
Η Σεμέλη Ζαρμακούπη κατάφερε να κατακτήσει στο 26ο Παγκόσμιο Κύπελλο kickboxing,την 2η θέση Ασημένιο Μετάλλιο στο στυλ Light Contact και την 3η θέση Χαλκινο Μετάλλιο στο στυλ Kick Light παιζοντας στην κατηγορία Γυναικών για πρώτη φορά.
Η Σεμέλη με συνολική συμμετοχή 7 αγώνων σε αυτό το Παγκοσμιο Κύπελλο κατάφερε να πάρει πόντους στο Παγκοσμιο Raking ανεβάζοντας την στις πρώτες θέσεις κάτι το οποίο θα την βοηθήσει στην κλήρωση για τους αγώνες στο Παγκόσμιο Πρωτάθλημα που θα γίνει στην Ιταλία τον επόμενο μήνα.
Ακούστε τη συνέντευξη ΕΔΩ: