Το βράδυ της Πέμπτης 9/8 στο Βέρνικο ο Δήμος Αγράφων τίμησε τον Βασίλη Αγραφιώτη για την πολύχρονη προσφορά του στο δημοτικό τραγούδι και την παραδοσιακή μουσική, όπου ο Δήμαρχος Αγράφων Θεόδωρος Μπαμπαλής απένειμε τιμητική πλακέτα στον τραγουδιστή.
![](https://975fm.b-cdn.net/wp-content/uploads/2024/07/Photoroom-20240719_191902-300x248.png)
Πρέπει να απολογηθείτε κ.Δήμαρχε.
Φάνηκαν ήδη τα πρώτα δείγματα γραφής και οι προτιμήσεις του νέου Δημάρχου. Έπειτα απο 35 χρόνια αδειάληπτης ενημέρωσης και ψυχαγωγίας στο Δήμο Καρπενησίου το Ράδιο