Ο Δήμος Καρπενησίου στα πλαίσια της τουριστικής του προβολής, το Σάββατο 15 Οκτωβρίου 2016 επισκέπτεται την Πάτρα. Όσοι επιχειρηματίες του τόπου μας επιθυμούν να συμμετέχουν με έντυπο τουριστικό υλικό παρακαλούνται να αποστείλουν το υλικό τους μέχρι και την Πέμπτη 13 Οκτωβρίου 2016 στο Γραφείο Δημάρχου στο Νέο Δημαρχείο. Για περισσότερες πληροφορίες στο τηλέφωνο: 2237350043.
![](https://975fm.b-cdn.net/wp-content/uploads/2024/07/Photoroom-20240719_191902-300x248.png)
Πρέπει να απολογηθείτε κ.Δήμαρχε.
Φάνηκαν ήδη τα πρώτα δείγματα γραφής και οι προτιμήσεις του νέου Δημάρχου. Έπειτα απο 35 χρόνια αδειάληπτης ενημέρωσης και ψυχαγωγίας στο Δήμο Καρπενησίου το Ράδιο