“Ξεστενεύουμε” το Στένωμα. Ένα αίτημα χρόνων και προοπτική ανάπτυξης γίνεται πραγματικότητα για την πίσω πλευρά του Βελουχιού. Με συντονισμένες ενέργειες ο Δήμος Καρπενησίου δίνει τη δυνατότητα να υπάρχει διέλευση και λεωφορείων, ώστε να μπορεί να πραγματοποιηθεί ο γύρος του Βελουχιού. Στις εργασίες κατεδάφισης του κτιρίου παρευρέθηκε ο Αντιδήμαρχος κ. Παντελής Χαλκιάς
![](https://975fm.b-cdn.net/wp-content/uploads/2024/07/Photoroom-20240719_191902-300x248.png)
Πρέπει να απολογηθείτε κ.Δήμαρχε.
Φάνηκαν ήδη τα πρώτα δείγματα γραφής και οι προτιμήσεις του νέου Δημάρχου. Έπειτα απο 35 χρόνια αδειάληπτης ενημέρωσης και ψυχαγωγίας στο Δήμο Καρπενησίου το Ράδιο