Στο Δημαρχείο υποδέχτηκαν με μεγάλη χαρά ο Δήμαρχος Καρπενησίου κ. Νίκος Σουλιώτης, ο Περιφερειάρχης Στερεάς Ελλάδας κ. Κώστας Μπακογιάννης και ο Αντιπεριφερειάρχης Ευρυτανίας κ. Αριστείδης Τασιός την Παγκόσμια Πρωταθλήτρια kickboxing 2016 Σεμέλη Ζαρμακούπη και τον Σπύρο Κολοκώτσιο που ξεχώρισε στους 8 καλύτερους αθλητές kickboxingστον κόσμο στο Παγκόσμιο Πρωτάθλημα που διεξήχθη στο Δουβλίνο της Ιρλανδίας. Αφού τους συγχάρηκαν για την επιτυχία τους, συνομίλησαν μαζί τους για την πρωτόγνωρη αυτή εμπειρία και τους ευχήθηκαν να έχουν ένα λαμπρό μέλλον γεμάτο με πολλές επιτυχίες και την ελπίδα να τους καμαρώσουμε σε υψηλότερα βάθρα!
![](https://975fm.b-cdn.net/wp-content/uploads/2024/07/Photoroom-20240719_191902-300x248.png)
Πρέπει να απολογηθείτε κ.Δήμαρχε.
Φάνηκαν ήδη τα πρώτα δείγματα γραφής και οι προτιμήσεις του νέου Δημάρχου. Έπειτα απο 35 χρόνια αδειάληπτης ενημέρωσης και ψυχαγωγίας στο Δήμο Καρπενησίου το Ράδιο