Η ΝΟΔΕ ΝΔ Φθιώτιδας σας καλεί να παραστείτε στην ετήσια χοροεσπερίδα της που θα πραγματοποιηθεί την Παρασκευή 27 Ιανουαρίου 2017 στο κέντρο ‘Όμορφη Νύχτα’ στον Φραντζόμυλο Λαμίας και ώρα 21:00, με κεντρική ομιλήτρια την βουλευτή και Τομεάρχη Ανάπτυξης και Οικονομίας Ντόρα Μπακογιάννη.
Προσκλήσεις διατίθενται στα γραφεία της ΝΟΔΕ Φθιώτιδας, Πλ. Ελευθερίας 3, 2ος όροφος.
Εκ της ΝΟ.Δ.Ε. Φθιώτιδας
Ο Πρόεδρος
Στέλιος Κανέλλος