Η Νομαρχιακή Διοικούσα Επιτροπή της Νέας Δημοκρατίας του Νομού Ευρυτανίας,καλεί τα μέλη και τους φίλους της στην κοπή της Πρωτοχρονιάτικης βασιλόπιτας που θα πραγματοποιηθεί την Κυριακή 29 Ιανουαρίου 2017 και ώρα 11.30 π.μ στα γραφεία της ΝΟ.Δ.Ε.(Ζαχ.Παπαντωνίου 2),την εκδήλωση θα χαιρετήσει ο πρώην Υπουργός και βουλευτής Αιτωλοακαρνανίας κ.Κώστας Καραγκούνης.Η παρουσία σας θα μας δώσει ιδαίτερη τιμή και χαρά.
Πρέπει να απολογηθείτε κ.Δήμαρχε.
Φάνηκαν ήδη τα πρώτα δείγματα γραφής και οι προτιμήσεις του νέου Δημάρχου. Έπειτα απο 35 χρόνια αδειάληπτης ενημέρωσης και ψυχαγωγίας στο Δήμο Καρπενησίου το Ράδιο