Την Πέμπτη 13 Οκτωβρίου 2016 η Β’ Τάξη του 1ου Δημοτικού Σχολείου Καρπενησίου μαζί με τις δασκάλες τους επισκέφτηκαν τον δήμο μας. Εκεί είχαν την ευκαιρία να γνωρίσουν από κοντά τον Δήμαρχο Καρπενησίου κ. Νίκο Σουλιώτη, να του προσφέρουν δώρα, να συνομιλήσουν μαζί του, να ενημερωθούν για τη δουλειά του δημάρχου και να θέσουν τα ερωτήματα και τα αιτήματά τους. Στη συνέχεια ξεναγήθηκαν στις υπηρεσίες του δήμου και ενημερώθηκαν από τους υπαλλήλους για το έργο που επιτελεί η κάθε υπηρεσία.
![](https://975fm.b-cdn.net/wp-content/uploads/2024/07/Photoroom-20240719_191902-300x248.png)
Πρέπει να απολογηθείτε κ.Δήμαρχε.
Φάνηκαν ήδη τα πρώτα δείγματα γραφής και οι προτιμήσεις του νέου Δημάρχου. Έπειτα απο 35 χρόνια αδειάληπτης ενημέρωσης και ψυχαγωγίας στο Δήμο Καρπενησίου το Ράδιο