Το προσωπικό και τα μέλη του Κέντρου Δημιουργικής Απασχόλησης Παιδιών με Αναπηρία «Ανεμώνη» του Δήμου Καρπενησίου και η ΕΚΕΠΠΠΑΔΗΚ, ευχαριστούν δημόσια δύο συμπολίτες μας οι οποίοι ζήτησαν αντί δώρου για τη βάπτιση της κόρης τους, να κατατεθεί χρηματικό ποσό στο λογαριασμό του Κέντρου.
Επίσης, ευχαριστούν και όλους εκείνους που ανταποκρίθηκαν στο κάλεσμα αυτό και ενίσχυσαν οικονομικά το Κέντρο.
Η ομάδα του ΚΔΑΠ ΜΕΑ και της ΕΚΕΠΠΠΑΔΗΚ εύχονται στους γονείς να έχει η κόρη τους πάντα υγεία, ευτυχία και μακροζωία.